jesteś tu: Strona główna > Rzeźba miejska i parkowa > Rzeźba miejska - Dłonie


Rzeźba miejska - Dłonie, Rzeźba miejska i parkowa, Remigiusz Dulko

Zobacz inne zdjęcia:

Rzeźba miejska - Dłonie Rzeźba miejska - Dłonie

Rzeźba miejska - Dłonie

Rzeźby miejskie, jak i wiejskie czy ogrodowe albo parkowe w Polsce to nie jest częsty widok. Bywa, że na obszarze większej aglomeracji możemy natknąć się co najwyżej na kilka pomników. I to świętych, albo patriotów. A gdyby tak pobawić się sztuką, zrobić wielkie monumentalne ręce, które pozostają symbolem -  dla każdego czegoś innego, zawsze aktualnego. I gdyby te ręce można było dotykać, w nie wejść, zrobić sobie przy nich selfie, albo usiąść koło nich i odpoczywać w słońcu. I gdyby ta rzeźba (miejska lub plenerowa jak ktoś woli) była po prostu estetyczna, jeśli nie piękna dla niektórych?

Rzeźba miejska i ogrodowa

Nasze formy plenerowe to niepowtarzalne dzieła sztuki - nie kupisz ich w markecie, są pojedynczymi sztukami stworzonymi na potrzeby właścicieli równie niepowtarzalnych ogrodów i przestrzeni publicznej. Wykonane z plastycznego tworzywa, rzadziej z brązu, są odporne na warunki klimatyczne, praktyczne w utrzymaniu, trwałe i niedrogie.

Zainspiruj się najlepszymi ogrodami! Nasze rzeźby od lat są ich ozdobą - odwiedź TAJEMNICZY OGRÓD w Bieruniu Nowym na Śląsku (ul. Solecka 1)!
Zdjęcie przedstawia instalację w 2014 roku.