jesteś tu: Strona główna > Rzeźba użytkowa w domu > Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe.


Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe., Rzeźba użytkowa w domu, Remigiusz Dulko

Zobacz inne zdjęcia:

Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe. Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe. Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe.

Lampa z recyklingu. Drewno i szkło poużytkowe.

Najpiękniejsze są te przedmioty, które mają duszę. I takie, które powstały niby z niczego, niby z odpadów, niby z rzeczy, które do siebie nie pasują. Ale i tak są szlachetnie wykończone, estetycznie i gustownie dobrane, miejscami doszlifowane i przede wszystkim świetnie działają.

Oto lampa - lampa z recyklingu. Powstała wtedy, kiedy kawałek drewna wydawał się już niepotrzebny, a równocześnie był zbyt drogocenny by gnić w ogrodzie, czy skończyć jako opał. I wtedy znalazło się coś jeszcze. Szklane, eleganckie, ciężkie kuliste zatyczki do karafek po winie.

Artysty rolą jest stworzenie wizji i przeistoczenie zwykłych przedmiotów w sztukę. Jeśli jeszcze okaże się, że tę sztukę można ładnie zastosować w domu? Przekonajcie się sami i oceńcie te piękną lampę. Niczego, ale to niczego jej nie brakuje. Kabel zasilający i żarówka LED-wa kosztowały grosze i każdy, kto wejdzie w posiadanie tej lampy (albo raczej klosza), znajdzie do niej takie rozwiązanie, jakiego potrzebuje.