jesteś tu: Strona główna > Statuetki i małe rzeźby > Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu


Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu, Statuetki i małe rzeźby, Remigiusz Dulko

Zobacz inne zdjęcia:

Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu

Duży wybór oryginalnych statuetek z brązu

Rzeźba z brązu ma wiele twarzy. Może być realistyczna, ale też abstrakcyjna. Może być symbolem, ale też nie przypominać niczego znanego. Bywa też, jeśli jest taka potrzeba, piękną statuetką - nagrodą dla tych, którzy się wyróżniają. Lider biznesu, partner gminy, dobra firma, dobroczyńca lub bohater - warto ich nagradzać, upamiętniać, wręczać coś wyjątkowego.

Nasze statuetki nie są produktem masowym. Są zaprojektowane na podstawie zapotrzebowania zleceniodawcy, tematu lub osoby, której dotyczą. Ostateczny kształt nadaje statuetkom artysta rzeźbiarz. Mogą być chropowate, ostre w kantach, albo gładkie i błyszczące. Zależnie od potrzeb. Masywne lub filigranowe. Właściwie na każdy budżet. Dodanie patyny nadaje im trwałości, pozwala już na początku przewidzieć naturalny proces utleniania się metalu i niejako mu zapobiec w trakcie użytkowania rzeźby, by nie było "nieoczekiwanych niespodzianek". Ale równie dobrze sprawdzają się jako wypolerowany do granic możliwości brąz.

Prezentowane statuetki zostały wykonane na zlecenie różnych firm i władz samorządowych. Każda z nich została wykonana ręcznie, tradycyjną techniką lanego wosku. I każda do dzisiaj stanowi pamiątkę ważnego wydarzenia - szczególnie dla obdarowanych.

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub innej instytucji, która chciałaby zamówić artystyczne statuetki w naszej pracowni rzeźby, zapraszamy do kontaktu.