jesteś tu: Strona główna > Statuetki i małe rzeźby > Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu`


Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu`, Statuetki i małe rzeźby, Remigiusz Dulko

Zobacz inne zdjęcia:

Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu` Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu` Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu`

Oryginalna statuetka z brązu `Człowiek sukcesu`

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub innej instytucji, która chciałaby zamówić artystyczne statuetki w naszej pracowni rzeźby, dowiedz się więcej jak to zrobić.

Rzeźba z brązu ma wiele twarzy. Może być realistyczna, ale też abstrakcyjna. Może być symbolem, ale też nie przypominać niczego znanego. Bywa też, jeśli jest taka potrzeba, piękną statuetką - nagrodą dla tych, którzy się wyróżniają. Lider biznesu, partner gminy, dobra firma, dobroczyńca lub bohater - warto ich nagradzać, upamiętniać, wręczać coś wyjątkowego

Nasze statuetki nie są produktem masowym. Są zaprojektowane na podstawie zapotrzebowania zleceniodawcy, tematu lub osoby, której dotyczą. Ostateczny kształt nadaje statuetkom artysta rzeźbiarz. Mogą być chropowate, ostre w kantach, albo gładkie i błyszczące. Zależnie od potrzeb. Masywne lub filigranowe. Właściwie na każdy budżet. Dodanie patyny nadaje im trwałości, pozwala już na początku przewidzieć naturalny proces utleniania się metalu i niejako mu zapobiec w trakcie użytkowania rzeźby, by nie było "nieoczekiwanych niespodzianek". Ale równie dobrze sprawdzają się jako wypolerowany do granic możliwości brąz.

Prezentowana statuetka zatytułowana "Człowiek sukcesu" została wykonane na zlecenie komercyjne. Na każdym etapie tworzenia była wykańczana ręcznie przez artystę rzeźbiarza, odlew to tradycyjna technika lanego wosku.

Wymiary statuetki: wys. 34 cm x szer. 16 cm